LoadingThai Fit
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
Jednoduchá verze
Virtualní prohlídky zavřít
01

THAI FIT 1

Na Poříčí 21, Praha 1

Pokračovat
02

THAI FIT 2

Vodičkova 41, Praha 1

Pokračovat
03

THAI FIT 3

Petrská 23, Praha 1

Pokračovat

THAI FIT

Dárky, kosmetika

Přírodní kosmetika, kterou vám ve studiích Thai Fit nabízíme, je charakteristická využitím síly extraktů ze středozemního ovoce a léčivých bylin nabitých energií jižního slunce.

Jako základ se používají léčivé minerální vody a termální bahno, které dodávají těmto produktům unikátní léčebné vlastnosti. Rostlinný základ této přírodní kosmetiky tvoří nejkvalitnější suroviny – čisté rostlinné oleje a tuky, aromatické silice a extrakty z ovoce a léčivých bylin, jež dodávají tělu potřebnou výživu, energii a vitalitu.

Druhy thajské přírodní kosmetiky

Všechny produkty nabízíme s nejrůznějšími účinnými látkami: s kakaovým máslem, s aloe vera, s medem, s výtažky z papáji, bazalky, myrty, fíků, citrónu, pomeranče, avokáda či oliv.

TIP NA DÁREK - Buddha pro každý den

Tradičně je známo, že Buddha pro dosažení osvícení strávil sedm dlouhých dní přemýšlením a meditací. Thajci jsou hluboce přesvědčeni, že den jejich narození vypovídá hodně o jejich životě. Objevte také Vy tajemství dne svého narození.

Existuje sedm různých zobrazení Buddhy, a každé se vztahuje k jednomu dni v týdnu. Každému dni v týdnu je přidělena jedna konkrétní barva. Důkazem tradice této symboliky je např. nošení žlutých triček na počest krále Bhumibol Adulyadej, a to vždy v pondělí. Podobně je možné vidět každý pátek mnoho modrých triček na počest královny Sirikit, která se právě v tento den narodila. Dokonce i všechny královské vlajky jsou zbarveny tak, aby symbolizovaly jednotlivé dny narození členů královské rodiny.

Buddha na pondělí

K tomuto dni se vztahuje zobrazení Buddhy s jednou rukou zdviženou v uklidňujícím gestu - ukončuje spor o právo využívat vodu z řeky na zavlažování rýžových polí, který vznikl mezi příbuznými. Poznání, že lidský život je vzácnější než voda a majetek, přiměl příbuzné k ukončení sporu. Člověk narozený v pondělí je seriózní, s dobrou pamětí a s láskou k cestování. Jeho šťastný den je sobota a jeho šťastná barva je černá.

Buddha na úterý

Zobrazení Buddhy tradičně ležícího na pravém boku, s hlavou opřenou o ruku, symbolizuje cestu Buddhy do Nirvány. Toto gesto představuje naprostý mír, uklidnění a odloučení od reálného světa. Úterý je den klidu a rozjímání. Člověk narozený v úterý je seriózní, ale také odvážný a činný. Jeho šťastný den je čtvrtek a jeho šťastná barva je žlutá.

Buddha na středu

Zobrazení Buddhy, držícího misku, neznamená žebrání, ale vykonávání pindabat, neboli držení mísy, tradičního symbolu hojnosti. Darovat jídlo je mezi stoupenci buddhismu velmi ctěné. Člověk narozený ve středu je zdvořilý, umělecky založený a velmi emocionální. Jeho šťastný den je středa a jeho šťastná barva je zelená.

Buddha na čtvrtek

Buddhistické učení se zabývá životem v přítomném okamžiku. Zobrazení Buddhy v klasické meditační poloze, kde jsou chodidla a obě dlaně viditelné, symbolizuje rovnováhu mezi klidem a přemýšlením. Člověk narozený ve čtvrtek je mírumilovný, klidný a poctivý. Jeho šťastný den je neděle a jeho šťastná barva je oranžová.

Buddha na pátek

K tomuto dni se vztahuje zobrazení Buddhy, který uvažuje a ukazuje, jak předávat učení a poznatky dalším. Jeho ruce odpočívají na hrudi a pravá ruka překrývá levou. Z této pozice vyplývá duševní klid a rovnováha. Člověk narozený v pátek miluje eleganci, je přátelský a současně ambiciózní. Jeho šťastný den je úterý a jeho šťastná barva je růžová.

Buddha na sobotu

Toto zobrazení ukazuje Buddhu, kterého chrání král nága Mučalinda, který má podobu stočeného hada. Symbol nága je opředen silou dobra, a je také symbolem medicíny, zdraví a učení. Člověk narozený v sobotu je klidný, logicky uvažující a občas samotářský. Jeho šťastný den je pátek a jeho šťastná barva je modrá.

Buddha na neděli

Zobrazení Buddhy s pravou rukou kryjící levou, znázorňuje období, kdy Buddha pod stromem Bódhi dosáhl osvícení a celkové vyrovnanosti v duši. Člověk narozený v neděli je ctihodný, moudrý a milovaný přáteli a rodinou. Jeho předpoklady jsou ideální k dosažení vysokých pozic. Jeho šťastný den je středa a jeho šťastná barva je zelená.

Kalendář pro výpočet tajemství dne narození

Kalendář pro výpočet tajemství dne narození

Kniha Panoramatické fotografie Prahy

Ve spolupráci s fotografem Josefem Fojtíkem jsme pro vás připravili knížku plnou krásných panoramatických fotografií Prahy. Kniha Panoramatické fotografie Prahy je také vhodným dárkem, potěší jak ty, kteří v hlavním městě bydlí, tak i ty, kteří sem zavítali pouze na návštěvu.
K zakoupení na všech pobočkách Thai Fit.

panoramatické fotografie Prahy
Výběr objednávky Zavřít

OBJEDNÁVKA

MASÁŽÍ

Objednejte si svou masáž pohodlně a online. Během jediné minuty se můžete jednoduše objednat na svou oblíbenou masáž

OBJEDNAT

OBJEDNÁVKA

POUKÁZEK

Chcete potěšit své známé, přátele, kolegy? Využijte naši nabídku a zakupte si u nás dárkové poukazy na thajské masáže.

OBJEDNAT