Listopad 2012 THAI FIT NEWS | číslo 1   
Vážení zákazníci,

podzim je v plném proudu, blíží se zima. Období deště, brzkého stmívání, sychravých dní a celkově smutného odchodu letní pohody mnohdy deprimuje a unavuje. Pomalu, ale bohužel jistě se blíží vánoční kolotoč, chřipkové drama a pracovní únava.

Přejeme Vám, aby ten letošní podzim nebyl takový. Přejeme Vám, aby zářil jako zlato, chutnal jako čokoláda, voněl jako letní bylinky a hřál jako plamínek svíčky. A ano, aby byl příjemný jako šikovné ruce starostlivé masérky.

Abychom podzim projasnili našim milým zákaznicím a zákazníkům, ke kterým řadíme i Vás, připravili jsme nejen první z řady newsletterů, ve kterých Vám budeme v přibližně dvouměsíčních intervalech přinášet informace o novinkách, o dění v našem studiu a o zajímavostech ze světa thajských masáží, ale také exkluzivní slevu pro Vás, jako příjemce těchto novinek.

S přáním všeho dobrého,
tým studia Thai Fit
Potřebujete zahřát svou duši i tělo?
Vybíráme pro Vás tři nejhřejivější masáže z naší nabídky

Nahřáté lávové kameny hřejí po celém těle a zahánějí únavu a disharmonii. Kromě fyzického prohřátí celého těla pocítíte potřebný odpočinek a hřejivou harmonii i v duši. Masáž lávovými kameny je hodinovým balzámem v sychravých dnech.

Teplé světlo svíčky a jemně hřejivý olej podtrhují romanticko-intimní „Candella“ masáž. Speciální svíčka Guergi rozpouští ve svém oleji výtažky ze sóji a kokosu a v doprovodu včelího vosku a přírodních parfémů poskytne tělu jemné povzbuzení.

Nahřáté váčky s intenzivně vonícími bylinkami jsou prověřeným způsobem, jak tělu předat látky podporující tělesnou i duševní pohodu. Bylinná masáž. jen umocní prostupování účinných látek pod kůži a zvýší tak požadovaný efekt. Pokud potřebujete požitek ještě dvojnásobit, užijte si intimně-romantickou chvíli ve dvou.
Máme vyzkoušeno: thajská masáž posiluje imunitu a obranyschopnost na třech úrovních
Boj s chřipkami a nachlazením lze doplnit i příjemnější prevencí, než jsou léky a očkování…

„Vloni jsem opravdu zvládla celé období bez kapesníku a bez postele. Nemohla jsem tomu uvěřit. Díky, že jste mi to umožnili.“ „Určitě to letos zkusím zase – na Vánoce jsem dostala poukaz na tři masáže u Vás. Chodila jsem každý měsíc – leden, únor, březen. Konec zimy jsem zvládla úplně parádně. Letos bych chtěla začít už od podzimu. Pravidelně. Kdepak, zima si na mě nepřijde.“
I takto může vypadat Váš komentář. I Vy můžete podpořit obranu před nachlazením úplně obyčejným trikem. A navíc příjemným.

3 úrovně obrany proti nachlazení a chřipce pomocí thajské masáže

1. úroveň: Thajská masáž obnovuje správné proudění lymfy a krve
Thajská masáž stimuluje energetické dráhy v těle a pomocí akupresury odstraňuje bloky, vzniklé současným životním stylem. Uvolněním se harmonizuje tělo, zlepšuje se krevní a lymfatický oběh. Všechny systémy v těle jsou vyváženy a spolupracují při odolávání vnějším nepříznivým vlivům.

2. úroveň: Léčivé látky používané při thajské bylinné masáži se lépe vstřebávají
Při použití bylinného váčku nebo esenciálního oleje s léčivými bylinkami je podíl vstřebaných účinných látek vysoký. Účinnost je zvyšována vmasírováním do pokožky a zahříváním používaných látek. A jaké bylinky používáme pro podporu imunity my? Např. levanduli, eukalyptus, zázvor, šalvěj, rozmarýn a samozřejmě i oblíbený citrón.

3. úroveň: Zdravým duchem ke zdravému tělu, relaxací k ozdravění duše
Optimismus, dobrá nálada a uvolnění imunitu podporují, v období všeobecného nečasu je udržení optimismu obtížnější. Thajská masáž poskytuje duševní i fyzické podporu, protože rozproudí energii v těle, zrelaxuje mysl a povzbudí. Chcete-li se nechat hýčkat, pak zkuste prémiovou masáž – třeba voňavou čokoládovou nebo olejovou masáž s 24karátovým zlatem.
Potřebujete poradit s výběrem masáže?
Představte si, jaký podzim by se Vám líbil…

Podzim zářící zlatem

Zlatá olejová masáž s 24karátovým zlatem rozzáří Vaši pleť i tvář. Odcházet budete s úsměvem.

Hebce sladký podzim

Čokoládová masáž sladce pohladí Vaši pokožku i duši.

Letně voňavý podzim

Bylinná masáž s hřejivými bylinnými váčky zahání nepohodu vůní i požitkem.

Hřejivě hladivý podzim

Candella masáž s olejem ze zapálené svíčky bude lahodit očím i celému tělu.

Příjemně intimní podzim

Romantická masáž ve dvou v intimní atmosféře povzbudí fyzické tělo i vztah.


Masáže snadno objednáte telefonicky nebo přes internet. Stále si nejste jisti svým výběrem? Nevadí, zavolejte nám na tel.: 224 811 876 a my Vám rádi s výběrem poradíme.
Myslíte si, že za přečtení tohoto newsletteru si zasloužíte odměnu?

My si to myslíme také!
Proto jsme speciálně pro Vás a Vaše přátele připravili exkluzivní nabídku slevy na hřejivou Candella masáž, která je perfektní náplastí na podzimní nepohodu. A protože jste to Vy, máte zde od nás slevový kupon na 300 Kč.

Jak kupon uplatnit?
vytiskněte si tento Newsletter, kupon vystřihněte a objednejte se přes naše internetové stránky nebo telefonicky. Vystřižený kupon pak předložte při placení. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.