Únor 2018 THAI FIT NEWS | číslo 20   
Milí příznivci masáží,

přijďte se nechat rozmazlovat při společné masáži. I když jsou vaše a partnerovy potřeby v péči o tělo odlišné, můžete společně navštívit romantickou masáž pro dva. Každý z vás bude mít vlastní masérku a vybere si jemnou olejovou, detoxikační čokoládovou masáž nebo hřejivou masáž bylinkami a nechá se o sebe pečovat po boku toho druhého. Na závěr masáže pro vás máme šumivé sladké tajemství.

Krásný svátek všech zamilovaných, milovaných a milujících přeje celý tým studia Thai Fit.
Valentýnská pozornost na poslední chvíli - i s tím Vám pomůžeme
Romantika svíček, vůní, exotiky, tlumené hudby, odpočinku a společné relaxace v teple salonu a pod rukama zkušených masérek...
Co Vy na to?


Obdarujte toho druhého poukazem na tuto speciální romantickou masáž. Výhodou je, že ho můžete pořídit opravdu na poslední chvíli. Stačí objednat telefonicky nebo přes naše internetové stránky. S tímhle tipem rozhodně neuděláte chybu.

Chci objednat dárkový poukaz a nechat si ho poslat na e-mailovou adresu – odkaz zde.

Chci si nechat dárkový poukaz poslat poštou nebo vyzvednout osobně na některé z našich poboček – klikněte zde.
Rozdejte ještě více radosti díky poukazu na romantickou masáž

Za každý vystavený poukaz a za každou uskutečněnou romantickou masáž, kterou si u nás objednáte v období od 9. 2. do 31. 3. 2018, pošleme 300 Kč na nadační konto Kapka naděje, které finančně podporuje těžce nemocné děti. O výši předané částky Vás budeme informovat na našich webových stránkách a v dalších číslech newsletteru. Pojďte do toho s námi. Děkujeme.

Masáže i lekce cvičení na jednom místě

Tradiční thajská masáž se pro množství protahovacích cviků nazývá také „aplikovaná Hatha jóga“ či „jóga pro líné“. Možná jste se setkali i s termínem „jógová masáž“.

V našem studiu v Petrské si můžete vyzkoušet Vinyasa Flow Jógu a Hatha Jógu i bez asistence. A nejen tu, v tělocvičně na vás čekají také lekce TRX a Groove tance pro ženy.
Udržujte svou fyzickou i psychickou kondici na dobré úrovni a přijďte si k nám zacvičit. Více se dozvíte přímo na našich stránkách v sekci cvičení nebo klikněte zde.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.