Leden 2013 THAI FIT NEWS | číslo 3   
Vážení přátelé,

přiblížil se Valentýn. Ať už americký svátek zamilovaných berete za svůj, nebo se raději těšíte na českou oslavu své lásky májovým polibkem pod rozkvetlou třešní, rádi bychom s Vámi ku příležitosti valentýnského svátku připoměli krásu hlubokých vztahů – nejen vztahů mileneckých, ale vztahů partnerských, rodinných i přátelských. Co jiného je v životě důležité, než to, aby ti, na kterých Vám záleží, byli spokojení a šťastní.

Pokud k jejich spokojenosti pomůže některá z našich masáží, budeme jen rádi.

celý tým studia Thai Fit
Valentýnská masáž pro dva – romantika s vůní Thajska
Romantika svíček, vůní, exotiky, tlumené hudby, odpočinku a společné relaxace v teple salonu a pod rukama zkušených masérek...
Co Vy na to?


Nevšední zážitek pro dvojice, které chtějí od romantického večera víc, než sedět u filmu nebo u stolu. Společný prožitek umocní přetrvávající pocit uvolnění po masáži po několik dalších dní. Společně zregenerujete nejen tělo, ale i duši.

TŘI různé masáže, TŘI různé prožitky

OLEJOVÁ MASÁŽ pro dva jako pravověrný thajský způsob relaxace, harmonizace a posílení.

BYLINNÁ MASÁŽ pro dva jako energetizující, královsky provoněná masáž s antistresovými účinky léčivých bylin.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ pro dva přinášející sdílený pocit luxusu a rozkoše s omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

Na romantickou masáž se můžete objednat telefonicky nebo e-mailem. Masáž můžete také darovat - poukaz na romantickou masáž lze zakoupit na našich pobočkách nebo objednat na našich webových stránkách. Obdarovaní si pak jeden ze tří druhů romantické masáže vyberou.


Chcete valentýnsky rozmazlit i sebe?
Zvolte si některou z valentýnských barev a nalaďte se pečlivou a jemnou manikúrou...

Valentýnská péče o Vaše ruce může vypadat třeba takto:
  • masáž jemným krémem či parafínový zábal pro relaxaci,

  • kompletní manikúra pro upravené ruce,

  • ošetření japonskou metodou P. Shine pro zdraví
    a lesk nehtů,

  • ozdobení přírodních nehtů jemně romantickými třpytkami, kamínky nebo sušenými květinkami.
Jestli se opravdu chcete nechat hýčkat, objednejte se
v nehtovém studiu při našem salonu.

200 Kč jako dárek pro Vás
chceme Valentýna oslavit s Vámi

Kupon můžete uplatnit až do konce února 2013. Stačí jen kupon vystřihnout a předložit při osobním odběru. Při objednávce přes internet uvěďte do poznámky heslo: THAI FIT NEWS VALENTÝNSKÁ SLEVA.
Udělejte radost sobě, a společně uděláme radost nemocným dětem

Za každý vystavený poukaz a za každou uskutečněnou romantickou masáž, kterou si u nás klienti objednají v období od 1. 2. do 31. 3. 2013, pošleme 100 Kč na nadační konto Kapka naděje, které finančně podporuje těžce nemocné děti. O výsledku a o výši předané částky Vás budeme informovat v dalších newsletterech. Pojďme na Valentýna myslet na ty, kteří potřebují trochu lásky navíc – uděláme tak radost nejen Vám a Vašim blízkým, ale také potřebným.

Děkujeme.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.