Prosinec 2012 THAI FIT NEWS | číslo 2   
Vážení přátelé,

Vánoce klepou na dveře, a tak nám dovolte Vás už předem obdarovat nejen přáním, pozvánkou a tipem na dárek pro Vaše blízké, ale i opravdovým dárkem přímo pro Vás.

Ve studiu Thai Fit se již plně připravujeme potěšit ty z Vás, kteří si budete chtít odpočinout od nákupů, předvánočního shonu a blátivého nebo naopak mrazivého počasí. A také ty z Vás, kteří potřebujete pookřát na duši i na těle. O obojí se postarají naše milé masérky, v prvé řadě vřelým úsměvem, v druhé řadě šikovnýma rukama.

To Vám upřímně přeje celý tým studia Thai Fit
Zveme Vás k relaxu během vánočních shonů
Krátké dny, nákupní shon a nervozita zcela pochopitelně vyčerpává každého z nás. Nechte se proto pozvat na relaxační masáž…

Cílem relaxační masáže je uvolnit tělo nejen od bolestí svalů a kloubů, ale i od blokád toku lymfy a životní energie. Až už si vyberete olejovou, bylinnou, čokoládovou nebo zlatou masáž, nebo dáte přednost reflexním masážím chodidel či masáži peelingové, vždy je naše služba spojena s hlubokou relaxací Vašeho těla i duše.

Vaší jedinou úlohou při jakékoliv z těchto masáží je užívat si. Odpočívat. Relaxovat. Zapomenout. Veškerá námaha a práce je čistě v rukách Vaší osobní masérky, která se o Vás stará. Ve studiu Thai Fit považujeme za samozřejmost, že znalosti technik a tradic musí být vždy spojeny s nadstandardním přístupem. Proto očekávejte, že Vaše masérka Vás mile přivítá, bude se Vám intenzivně věnovat a po celou dobu se na Vás bude přívětivě usmívat. Víme totiž, že optimismus a dobrá nálada k prosluněnému Thajsku prostě patří. I v české zimě.

Nechtěli byste se také zrelaxovat, zapomenout na sníh a alespoň v představách se vypravit na mořskou pláž? Zveme Vás k odpočinku….


5 tipů na dárek pod stromeček pro Vaše blízké
Masáž vybírejte podle potřeb obdarovaného.
Přinášíme 5 tipů, jak na to.


1) Matka nebo tchýně s náročnými požadavky
Dopřát náročným ženám exkluzivní zážitek lze například zlatou olejovou masáží.
K thajské masáži je používán olej s 24karátovým zlatem. Masáž dodává pokožce mladistvý vzhled, energii a záři a udělá dojem i na tu nejnáročnější ženu.

2) Ve volném čase aktivně sportující muž
Pro sportovce je tradiční thajská masáž požehnáním – protahuje tělo, ulevuje při bolestech svalstva či kloubů, zvyšuje hybnost, rehabilituje a regeneruje organismus. Kromě akutní úlevy pomáhá posilovat tělo jako celek.

3) Mladá žena čekající dítě
Masáže pro těhotné ženy zlepšují krevní i lymfatický oběh a ulevují při bolestech kříže, kyčlí i nohou. Dopomáhají k odbourání stresu a pozitivnímu naladění budoucí maminky.

4) Babička s bolestmi pohybového aparátu
Hluboká relaxace, odpočinek a hlavně prohřátí celého těla, včetně svalů i kloubů. To je podstata masáže nahřívanými lávovými kameny, která je zvláště u žen v důchodovém věku velmi oblíbená.

5) Novomanželé, mladý pár
Romantická masáž pro dva potěší dvakrát – uvolní nejen tělo, ale také smysly. Luxusní masáž teplou čokoládou, vonným olejem nebo tradičními bylinkami dodá mladému páru nevšední romantiku i odpočinek.
A za Vaše spokojené Vánoce obdarujeme my Vás!

Udělejte radost svým blízkým a dopřejte jim zážitek s některou z našich masáží. A my na oplátku obdarujeme Vás – abyste z jejich zážitku měli kromě jejich spokojenosti ještě něco navíc.
Za každý zakoupený dárkový poukaz Vás obdarujeme voňavým balíčkem:
  • za poukaz na 30 min. masáž sadou vonných tyčinek se stojánkem,
  • za poukaz na 60 min. masáž sadou vonných tyčinek s vánočními františky,
  • za poukaz na 90 min. masáž dárkovým aromasetem s aromalampou,
  • za poukaz na 120 min. masáž exkluzivním dárkovým aromasetem s aromalampou a sadou vonných tyčinek se stojánkem.

Stačí jen jediné – vystřihnout a použít kupon z tohoto newsletteru: při osobním odběru dárkového poukazu kupon předložíte na recepci.


Nechte se od nás obdarovat.
Rádi Vás potěšíme.

Zasloužíte si to...

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.