Prosinec 2015 THAI FIT NEWS | číslo 12   
Milí přátelé,

Stačí zavřít oči, zasnít se, a odněkud zdáli na nás zasvítí nádherná Vánoční hvězda. Ano, vánoce jsou znovu tady, se vší parádou, se svou kouzelnou atmosférou – i s každoročními úvahami, jaké dárky letos pořídit. Co svým blízkým darovat, abychom jim udělali opravdu radost?
Zdaleka ne všechny dárky, které jsou praktické, dokáží své příjemce potěšit. Nad rozbalenými ponožkami, papučemi nebo třeba zlevněnými papírovými kapesníčky nikomu oči zářit nebudou. Nebo jste snad už někdy v životě slyšeli opravdu upřímně myšlenou větu „Hurráááááá, konečně jsem dostal fantastické papuče! A k tomu úžasné ponožky, s prošívanými medvídky, já se nadšením zblázním! A ty papírové kapesníčky, tak úžasně bílé, dvojvrstvé, to je fakt neuvěřitelné potěšení!“ Asi ne.
Napadlo vás ale někdy, jakou radost může udělat kvalitní masáž?
Opravdu kvalitní masáž, na kterou se obdarovaný začne těšit, totiž dokáže pomoci nejen tělu, znavenému každodenní námahou a shonem, ale i duši. Chceme-li osobu blízkou našemu srdci upřímně pohladit, svěřme to pohlazení někomu zkušenějšímu. Třeba zkušeným masérkám, dokáží to lépe než my. Ví totiž, jak mají hladit a kde přesně mají hladit. Jakou mají zvolit intenzitu, jak rychle, jak přitlačit…

Darování masáže je darování opravdového zážitku. Pomůže tělu, pohladí duši a příjemně naladí. Darujete-li svým nejbližším báječnou vánoční masáž, nejen že je opravdu potěšíte, navíc si můžete být jisti, že jste pro ně právě udělali to nejlepší, co jste mohli. Jsou totiž Vánoce a to je přece doba, kdy našim nejbližším chceme poskytnout to nejlepší, co můžeme.


Jak si vychutnat masáž ve studiu Thai Fit?
Je to tak jednoduché. Lehneme si na masážní stůl, ruce dáme volně podél těla, zavřeme oči a oddáme se báječné uvolňující masáži. Co máme ale udělat pro to, abychom si dopřáli přesně tu masáž, kterou právě potřebujeme?

Hodně pomůže web www.thaifit.cz. Nedokáže vše, vánoční večeři nám třeba neuvaří ani kůstky z kapra neobere, ale můžeme si na něm velmi snadno objednat jakoukoli masáž podle svého přání. Je libo tradiční thajskou masáž, masáž olejovou nebo třeba masáž peelingovou? Nic není problém, Studia Thai Fit jednoznačně zvládnou vše.

Na webu www.thaifit.cz si samozřejmě můžete vybrat nejen typ masáže, ale i masážní prostředek, který zkušené profesionální masérky použijí. Přejete si olejové masáže? Pak si můžete vybrat například masážní oleje s vůní růže, citrónu, levandule, čokolády, jasmínu, kokosu nebo třeba zeleného čaje. Je-li vašim přáním dopřát si peelingovou masáž, můžete si vybrat peelingovou olejovou masáž, zeštíhlující peelingovou olejovou masáž i zlatou peelingovou olejovou masáž.

Navíc, je-li to vaše výslovné přání, můžete se svou nejbližší osobou absolvovat společnou masáž. Náhle budete na celém světě jen vy dva a nikdo jiný, vy dva blízko sebe a ruce profesionálních a zkušených masérek poblíž k dispozici. Jen vy dva a masáž podle vašeho výběru. Samozřejmě se můžete nechat masírovat i odděleně, záleží jen a jen na vás.

Udělejte si opravdovou vánoční radost a darujte sobě nebo někomu blízkému masáž. Jaká bude, to můžete vybrat vy sami - anebo můžete obdarovanému dát možnost vybrat si přesně to, co mu udělá největší radost.

Ať vám svítí ta nejkrásnější vánoční hvězda!

Tradiční thajská medicína – harmonizující umění
Dá se tradiční thajská medicína popsat jediným slovem? Lze celý komplexní systém, který už po staletí pomáhá uzdravit těla i duše, vměstnat do jednoho jediného slova? Odpovědí je ano. To slovo totiž zní - MOUDROST.

Celá staletí se lékaři i vědci přou o to, jak velikým přínosem západnímu lékařství jsou tradiční východní medicíny. Má v tomto směru východ a západ styčné body? Mají se západní lékaři od těch východních co učit?

Na obě otázky existuje pouze kladná odpověď. Západní i východní forma léčby má své opodstatnění a svůj smysl a navíc – západní medicína čím dále tím více přijímá prvky medicíny východní, nejen s jejími postupy, ale i s jejím duchovním rozměrem. Soustředíme-li se na tradiční thajskou medicínu, která je někdy ne úplně přesně zužována pouze na thajské masáže, ta vychází z mnohasetletých zkušeností a jako cokoli jiného prošla dlouhodobým vývojem. Je považována za medicínu s budhistickým základem, za medicínu, která pomáhá nejen tělu, ale i duši.

Thajská masáž, ač není jedinou součástí tradiční thajské medicíny, je pak jejím významným základem. Je vnímána i jako jóga, se kterou nám pomáhá někdo jiný. Máme-li do sebe vstřebat základy jógy tak, abychom z ní měli užitek, je to náročné časově i duchovně a ne každý to dovede. Thajská masáž nás tomu dokáže přiblížit rukama a znalostmi jiných.

Se vším respektem k západní medicíně, která je založena na vědeckých principech a dokáže mnohé, můžeme jednoduše říci, že svěřit se tradiční thajské medicíně znamená svěřit se moudrosti, která léčí a harmonizuje, moudrosti, která opravdu pomáhá. Buďme za tu moudrost vděčni.

Také letos Vás na Vánoce obdarujeme!
Nakupte u nás během prosince dárkové poukazy na masáže a odneste si hodnotné dárky.
  • Za poukaz v hodnotě 300-600 Kč obdržíte vonnou svíčku, která dotvoří atmosféru vánoční pohody.
  • Za poukaz v hodnotě 900-1200 Kč pro vás máme připravený inhalátor.
  • K poukazu v hodnotě 1500-1800 Kč vás potěšíme tělovým máslem, báječně se hodícím pro péči o pokožku v zimě.
  • Při koupi k poukazu nad 1800 Kč na vás čeká balíček thajské kosmetiky.


Nabídka platí do vyčerpání zásob.
O dárek ale nepřijdete ani poté, připravíme pro vás adekvátní náhradu.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.