Únor 2019 THAI FIT NEWS | číslo 24   
Milí milovníci masáží,

blíží se svátek všech zamilovaných – Valentýn. Dopřejte sobě a své Lásce nevšední zážitek! Vyberte si z naší široké nabídky romantických masáží a společně tak zregenerujte nejen tělo, ale i duši.
Poukaz na romantickou masáž jako DÁREK
Romantickou olejovou, královskou bylinnou nebo voňavou čokoládovou masáž si můžete dopřát společně v jedné místnosti.

Masáž můžete koupit ve formě dárkového poukazu. Obdarovaní si pak sami vyberou masáž, čas i jednu z našich tří poboček v centru Prahy. Další výhodou je, že ho můžete pořídit opravdu na poslední chvíli. Stačí objednat přes naše internetové stránky díky jednoduchému on-line objednávkovému formuláři. Dárkové poukazy vám zašleme na vaši e-mailovou adresu a vy si je můžete sami ihned vytisknout.


Pomáhejme společně nemocným dětem koupí Romantické masáže
Již tradičně v tomto měsíci spouštíme kampaň ve které věnujeme část tržby nadaci Kapka Naděje.

Za každý prodaný poukaz a za každou placenou romantickou masáž pro dva posíláme až do
31. 3. 2019 300 Kč na nadační konto Kapka Naděje.
Akce se nevztahuje na platbu darkovým poukazem.
Při nákupu masáže nezapomínejte využívat Vaší CASHBACK kartu.

Šetřete vaše peníze s CASHBACK kartou
Část peněz z nákupu masážních služeb ve studiu Thai Fit dostanete zpět!

Karta CASHBACK se dá využít u více jak 90000 partnerů po celém světě - v Rakousku, Německu a třeba i Thajsku. U nás je to např.: Baťa, Mall, McDonald's, Tesco, knihy Dobrovský, Alpine Pro, Sportisimo, Marks and Spencer a mnoho dalších.

Výhody ve studiích Thai Fit:
  • Při platbě masáže nebo při nákupu dárkových poukazů Vám bude 10 % z utracené částky zasláno zpět na účet (nevztahuje se na platbu masáží dárkovými poukazy).

  • Za utracenou částku 800 Kč kdekoliv získáte 1 shopping point. Body se dají využít při různých slevách a akcích u partnerů (např. akce Thai Fit - sleva 200 Kč na olejovou masáž za 2 shopping body).
Kartu CASHBACK získate zdarma na všech našich pobočkách.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.