Prosinec 2014 THAI FIT NEWS | číslo 9   
Vážení milovníci masáží,

blíží se konec roku a s ním i obdarovávání našich blízkých. Poukaz na masáž či do sauny je jedinečným dárkem, který udělá radost každému. Podle hodnoty poukazu k němu navíc získáte i dárek. Můžete se těšit na vonné tyčinky, balzám na rty nebo inhalátor, thajský krém a dárkový balíček kosmetiky.
Vánoční svátky by měly být především obdobím pohody a ne honbou za dárky, soutěží o nejuklizenější dům a nejlepší cukroví. Pokud vás přece jen dostihne vánoční stres, přijďte si k nám odpočinout a zarelaxovat při masáži. Zároveň si u nás můžete zakoupit i dárky v podobě dárkových poukazů či thajské kosmetiky.

Krásné a klidné prožití vánočních svátků přeje tým studií Thai Fit.
Dárek, který potěší
Všichni se necháváme rádi rozmazlovat a hýčkat. Právě proto je poukaz na masáž tím nejlepším dárkem. Vyberete si u nás opravdu pro všechny.

Dárkový poukaz na masáž v některém ze studií Thai Fit je opravdu malý diskrétní dárek, který ale udělá obrovskou radost minimálně tělu obdarovaného. Můžete ho předat v kavárně, na romantické večeři nebo jen tak mezi dveřmi. Není to „jen“ masáž. Je to vstupenka do thajského ráje! Obdarovaného zbaví stresu, bolesti a bude o něj profesionálně postaráno. Díky neomezené platnosti si může vybrat vyhovující termín. Navíc nyní ke každému poukazu získáte také dárek.
  • Při koupi poukazu v hodnotě 300–600 Kč obdržíte VONNÉ TYČINKY.

  • Při koupi poukazu v hodnotě 
    900–1200 Kč získáte BALZÁM NA RTY, nebo INHALÁTOR.

  • Při koupi poukazu v hodnotě 1500–1800 Kč 
    se těšte BODY BUTTER – thajský krém.

  • Při koupi poukazu nad 1800 Kč na vás čeká DÁRKOVÝ BALÍČEK PŘÍRODNÍ KOSMETIKY.
Nabídka platí do vyčerpání zásob.
O dárek ale nepřijdete ani poté, připravíme pro vás adekvátní náhradu.


Výběr masáží je u nás pestrý a výběr můžete nechat přímo na obdarovaném. Nebo mu pomoci s naším malým manuálem.

PRO PARTNERA
Řadě mužů přijde masáž záležitostí výhradně ženy. Proč ho tedy trochu nepovzbudit a nejít s ním? Radost budete mít oba. Romantická masáž probíhá ve společné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě.

PRO PARTNERKU
Masáž lávovými kameny je považována za královnu masáží. A právě proto bude tou pravou pro vaši královnu. Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny.

PRO KAMARÁDKU
Díky čokoládové masáži si každý může užít čokoládu bez počítání kalorií. Čokolády si pro její výjimečné složení a působení na organizmus vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

PRO RODIČE
Olejové masáže jsou velmi relaxační a harmonizující. Jsou optimálním prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody. Na výběr máme 15 druhů různých olejů, ze kterých si vyberou muži i ženy. Vedle ale nesáhnete ani se zlatou olejovou masáží, při které se používá olej s 24karátovým zlatem nebo havajskou masáží „milujících rukou“.

OBCHODNÍ PARTNERY
Darujte letos něco jiného než láhev vína. Královská thajská bylinná masáž je starobylá léčebná metoda, při níž se používají nahřáté plátěné váčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů aromatických léčivých bylin a trav, namíchaných dle více než šest století starých, osvědčených receptur.


Největší oslava narozenin
V Thajsku jsou narozeniny jejich krále velmi důležitým svátkem.

Thajský král Bhumibol Adulyadej (Pchúmipchon Adundét), nebo také Ráma IX, se narodil 5. prosinec 1927 a je nejdéle vládnoucím panovníkem na světě. Je o rok a půl mladší než královna Alžběta II., ale vládne o šest let déle. Jeho narození se oslavuje v Thajsku každý rok státním svátkem, dovedete si to v našich poměech představit?
Thajci chovají ke svému panovníkovi velkou úctu a celé oslavy králových narozenin nesou v duchu lásky a úcty ke králi. V tento den jsou všechny budovy a domovy vyzdobeny státními vlajkami, obrazy krále a žlutými stuhami. Také Thajci se oblékají do žlutého. V jihovýchodní Asii totiž žlutá barva tradičně symbolizuje královskou rodinu. Hlavní oslavy probíhají v Bangkoku v okolí Grand Palace a v ulici Ratchadamnoen Klang, která je v tento den uzavřena pro automobily. V ulicích je obzvlášť rušno a klid není ani s přicházející tmou. Naopak. To se obloha rozzáří stovkami ohňostrojů, které jsou k vidění po celém Thajsku.
Na ostrově Phuket pak probíhá během prvního prosincového týdne královská regata. Závod plachetnic trvá celý týden. První dva dny jsou vyčleněný na registraci a tréninky, následujících pět dnů pak probíhá samotný závod plachetnic. Pokud se do Thajska chystáte první prosincový týden, rozhodně neuděláte chybu a budete svědky velkolepých oslav.


Bolesti v práci? 5 způsobů, jak se jich zbavit – Jednorázová masáž
Stačí nevhodný pohyb, špatná postele, sedavé zaměstnání a blok na zádech je na světě. Lékař vám předepíše prášky na uvolnění, po kterých jste v lepším případě jen unavení, v tom horším ještě nemůžete řídit a čeká vás řada dalších omezení. A nejbližší termín na objednání k odborníkovi je za tři týdny. Proč nezkusit thajskou masáž, která dokáže rychle pomoct.

Tradiční thajská masáž je prastaré léčitelské umění. Někdy se říká, že je to vlastně jóga pro líně. Místo vás s vámi cvičí masérka a vy nemusíte dělat vůbec nic. Jen se uvolnit a poddat šikovným rukám. Tradiční thajské masáže nespočívají jen v působení síly na tlakové body, ale také v uvolnění svalů, kloubů, šlach, chodidel a natažení páteře. Masérky využívají technik akupresury a jógy. Tím se liší od naší běžné masáže, která pracuje pouze se svaly. Nejde ale jenom o působení na tlakové body. Thajské masáže pracují také s energetickými drahami v těle. Výsledkem otevření a pročištění těchto energetických drah a center je odstranění bolesti a návrat hybnosti. Pohyb, který vám předtím dělal problémy, opět zvládnete. Masáž také dokáže odstranit bolesti zad a svalstva způsobené přílišným stresem. Regenerace organismu je zaručená.

Jedna masáž ale obvykle nemůže odstranit problémy, které jste si střádali delší dobu. I tady se doporučuje pravidelnost, aby svaly opět nezatuhly a tělo se vrátilo ke svému harmonickému stavu. Jestli máte z klasické thajské masáže strach, vyzkoušejte její mírnější formu – olejovou masáž, kdy se vyvíjí na jednotlivé body menší tlak. Díky použití různých vonných olejů ale nabízí také aromaterapeutické účinky. Vybrat si můžete až z 15 druhů různých olejů právě podle vaší momentální nálady nebo toho, jakého stavu chcete dosáhnout.

Pokud máte sedavé zaměstnání, jistě znáte ten nepříjemný pocit tuhnutý krční páteře. Jako protiváhu sedavému zaměstnání to chce cvičit nebo si alespoň dopřát pravidelné masáže, aby svaly neměly šanci zatuhnout. Uvidíte, že investice do vašeho zdraví se vyplatí. Tyto masáže přináší tělu celkové fyzické a psychické uvolnění.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.