Září 2017 THAI FIT NEWS | číslo 18   
Vážení přátelé,

všichni víme, že pravidelný pohyb je důležitý, ale každému vyhovuje něco jiného. Někdo rád běhá, jiný nedá dopustit na plavání a další rádi rozvíjejí své tělo cvičením. A jelikož se snažíme našim zákazníkům vyjít maximálně vstříc, otevřeli jsme pro Vás ve studiu Thai Fit 3 v Petrské ulici nové lekce cvičení:
Celý týden cvičení zdarma
V týdnu od 2.10. do 8.10. 2017 si v rámci dne otevřených dveří můžete nové lekce vyzkoušet ZDARMA. Přihlašujte se pomocí rezervačního systému, emailem thaifit3@thaifit.cz nebo telefonicky na čísle 224 815 253.
Peeling vrátí pokožce ztracenou svěžest
Další léto už za sebou zavírá dveře a na cestu k podzimu nám kromě krásných zážitků přibalilo i podrážděnou a vysušenou pokožku. To není zrovna památka, kterou bychom si rádi ponechali.
Co tedy s ní? Navíc přichází období, kdy se do našich tváří i našich těl opře chladný vítr, a my na něj potřebujeme být připraveni.


A co takhle peeling, v tomto případě náš zbrusu nový peeling Granátové jablko?
Výborný nápad.
Ať chceme nebo ne, kůže je vstupní bránou do našeho těla a tak či onak přijímá vše, co se okolo nás během časů objeví. Mnohé dokážeme smýt, ale ne vše. Kůže je navíc živý organismus, jehož buňky se neustále vyvíjejí, zrají, stárnou a zanikají. Tento proces urychluje právě slunce, v jiných případech tak blahodárné.
Slunce je báječný přítel, ale když se mu vydáme všanc, dokáže se na nás s chutí vyřádit. A právě peeling dokáže odstranit škody, které na nás příliš ostré letní sluníčko napáchalo. Peeling odstraňuje z pokožky odumřelé buňky, pomáhá pokožku prokrvovat, dokáže lehounce vyhladit vrásky a uvolnit ztvrdlou kůži. Peeling naši kůži uvolňuje, vrací jí svěžest a mladistvý vzhled.
Dopřejte si peelingovou masáž s kouzelnou vůní granátového jablka a povzneste se tak nad běžné starosti všedního dne.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.