Prosinec 2017 THAI FIT NEWS | číslo 19   
Milí přátelé,

blíží se konec roku a s ním i obdarovávání našich blízkých, kamarádů a kamarádek. Poukazy na masáže, cvičení či do sauny jsou jedinečným dárkem, který udělá radost každému. Podle hodnoty poukazu k němu navíc získáte dárek - můžete se těšit na vonné tyčinky, aromalampu, inhalátor nebo dárkový balíček thajské kosmetiky.
Překvapením letošních Vánoc se může stát poukaz na lekce cvičení, který jsme pro Vás nově připravili.

Vánoční svátky by měly být především obdobím pohody a ne honbou za dárky, soutěží o nejuklizenější dům a nejlepší cukroví. Pokud vás přece jen dostihne vánoční stres, přijďte si k nám odpočinout a zarelaxovat při masáži, cvičení nebo v sauně.
Ať mají z dárku radost všichni
Všichni se necháváme rádi rozmazlovat a hýčkat. Právě proto je poukaz na masáž tím nejlepším dárkem. Vyberete si u nás opravdu pro všechny.

Dárkový poukaz na masáž v některém ze studií Thai Fit je opravdu malý diskrétní dárek, který ale udělá obrovskou radost minimálně tělu obdarovaného. Můžete ho předat v kavárně, na romantické večeři nebo jen tak mezi dveřmi. Obdarovaného zbaví stresu, bolesti a bude o něj profesionálně postaráno. Díky neomezené platnosti si může vybrat vyhovující termín.
Navíc nyní ke každému poukazu získáte dárek také Vy.

  • Při koupi poukazu v hodnotě 350–700 Kč obdržíte vonné tyčinky.

  • Při koupi poukazu v hodnotě 
    1050–1400 Kč získáte aromalampu.

  • Při koupi poukazu v hodnotě 1750–2100 Kč 
    se těšte na inhalátor.

  • Při koupi poukazu nad 2100 Kč na vás čeká dárkový balíček thajské kosmetiky.
Nabídka platí pouze při osobním převzetí poukazů a do vyčerpání zásob. O dárek ale nepřijdete ani poté, připravíme vám adekvátní náhradu.


Naše nabídka je pestrá, výběr můžete nechat přímo na obdarovaném nebo využít naší malé nápovědy:

PRO PARTNERA
Řadě mužů přijde masáž záležitostí výhradně pro ženy. Proč ho tedy trochu nepovzbudit a nejít s ním? Radost budete mít oba. Romantická masáž probíhá ve společné místnosti v příjemném intimním prostředí při svitu svíček a tlumené thajské hudbě.

PRO PARTNERKU
Masáž lávovými kameny je považována za královnu masáží. A právě proto bude tou pravou pro vaši královnu. Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny.

PRO KAMARÁDKU
Díky čokoládové masáži si každý může užít čokoládu bez počítání kalorií. Čokolády si pro její výjimečné složení a působení na organizmus vysoce cenili již staří Aztékové. Čokoládová masáž je známá svými omlazovacími, antidepresivními a afrodiziakálními účinky.

PRO RODIČE
Olejové masáže jsou velmi relaxační a harmonizující. Jsou optimálním prostředkem k dosažení dobré fyzické kondice a psychické pohody. Na výběr máme 7 druhů různých olejů, ze kterých si vyberou muži i ženy. Vedle ale nesáhnete ani se zlatou olejovou masáží, při které se používá olej s 24karátovým zlatem nebo havajskou masáží „milujících rukou“.

PRO OBCHODNÍ PARTNERY
Darujte letos něco jiného než láhev vína. Královská thajská bylinná masáž je starobylá léčebná metoda, při níž se používají nahřáté plátěné váčky, naplněné směsí více než dvaceti druhů aromatických léčivých bylin a trav, namíchaných dle více než šest století starých, osvědčených receptur.

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ RÁDI CVIČÍ
Poukaz na cvičení ve studiu Thai Fit 3 v Petrské potěší zejména milovníky pohybu. Obdarovaný dostává deset libovolných šedesátiminutových lekcí Vinyasa Flow jógy, Hatha jógy, Power jógy, Groove tance pro ženy či TRX.


Krásné a klidné prožití vánočních svátků přeje tým studií Thai Fit.

THAI FIT NEWS je elektronický občasník vycházející přibližně jednou za 2 měsíce. Jeho prostřednictvím Vám přinášíme zajímavé tipy, rady, slevy a informace, které vycházejí z naší dlouhodobé praxe. Máte-li dotaz, hledáte-li odbornou radu, nebo Vás zajímá původ některé z masáží, napište nám. Téma zpracujeme do některého z dalších newsletterů. THAI FIT NEWS chceme vytvářet tak, abyste Vy z něj měli praktický užitek.

Pokud si nepřejete dostávat další praktické informace prostřednictvím THAI FIT NEWS, odhlaste se prosím zasláním odpovědi na e-mail newsletter@thaifit.cz. Do předmětu e-mailu napište prosím „ODHLÁSIT NEWSLETTER“.